Malarz nieokreślony (XX w.)
Nr katalogowy131
Bitwa pod Austerlitz
olej, płótno; 61 x 122 cm;
sygn. p. d.: monogramem T E E
umieszczonym wokół znaku krzyża
sygn. p. d.: monogramem T E E
Cena wywoławcza.
11 000 zł
9 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy132
Pościg za bolszewikiem - Ucieczka, 1939
olej, tektura; 30,5 x 40 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak/ 1939
Cena wywoławcza.
6 000 zł
8 500 zł
Jan KOTOWSKI (1885-1960)
Nr katalogowy134
Szarża ułańska - epizod z wojny polsko-bolszewickiej, ok. 1930
olej, tektura; 71 x 104 cm;
sygn. l. d.: Jan Kotowski
sygn. l. d.: Jan Kotowski
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)
Nr katalogowy135
Zaprzęg, ok. 1930
olej, płótno; 30 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Cz. Wasilewski
sygn. l. d.: Cz. Wasilewski
Cena wywoławcza.
3 500 zł
3 500 zł
Nr katalogowy138
Przy ognisku, 1927
olej, płótno; 98,5 x 160 cm;
sygn. i dat. p. d.: Cz. Wasilewski / 1927
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy139
Umizgi, 1946
olej, sklejka; 35 x 35 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1946;
Cena wywoławcza.
7 000 zł
5 500 zł
Ignacy PIEŃKOWSKI (1877-1948)
Nr katalogowy143
Wnętrze kościoła
olej, tektura; 28,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Leon KOWALSKI (1870-1937)
Nr katalogowy146
Półakt kobiety
olej, płótno; 69 x 48,5 cm;
sygn. l. g.: Leon Kowalski.
sygn. l. g.: Leon Kowalski.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Nathan WASSERBERGER (ur. 1928)
Nr katalogowy148
Dwie kobiety
olej, płótno; 86 x 91 cm;
sygn. p. d.: Nathan Wasserberger
Cena wywoławcza.
13 000 zł
11 000 zł
Jan CHRZAN (1905-1993)
Nr katalogowy150
Poranek - Akt tyłem, 1939
olej, płótno; 148,5 x 115 cm;
sygn. p. d.: jan chrzan 1939 / I
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)
Nr katalogowy156
Motyw wiejski
olej, płótno; 12,3 x 27,5 cm;
sygn. p. d.: L. WINTEROWSKI
sygn. p. d.: L. WINTEROWSKI
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Artur WASNER (1887-1939)
Nr katalogowy162
Pejzaż z jeziorem i brzozami, ok. 1915
olej, płótno; 50,5 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: A. Wasner
sygn. p. d.: A. Wasner
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy163
Tatry pod wieczór, ok. 1930
olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: St. Kamocki
sygn. l. d.: St. Kamocki
Cena wywoławcza.
12 000 zł
11 500 zł
Georg WICHMANN (1876-1944)
Nr katalogowy164
Pejzaż zimowy, ok. 1920
olej, sklejka; 40 x 48 cm;
sygn. l. d.: G Wichmann
sygn. l. d.: G Wichmann
Cena wywoławcza.
6 000 zł
5 400 zł
Eugeniusz ZAK (1884-1926)
Nr katalogowy169
Pijaczka, 1922
olej, płótno; 115 x 84 cm;
sygn. p. g.: Eug. Zak
sygn. p. g.: Eug. Zak
Cena wywoławcza.
1 600 000 zł
1 500 000 zł
Stanisław PRAUSS (1902-1967)
Nr katalogowy170
Martwa natura z kwiatami i świecą, 1942
olej, sklejka; 38 x 50 cm;
sygn. l. d.: S. PRAUSS / 1942
sygn. l. d.: S. PRAUSS / 1942
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 500 zł
Hieronim KUJAWSKI (1900-1944)
Nr katalogowy172
Martwa natura z popielniczką i cytryną
olej, tektura; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: HKujawski;
sygn. p. d.: HKujawski;
Cena wywoławcza.
2 800 zł
2 400 zł
Alfred Arthur BRUNEL DE NEUVILLE (1852-1941)
Nr katalogowy174
Martwa natura - para obrazów
olej, deska parkietowana; 37,5 x 47 cm;
sygn. p. d.: Arth. Brunel
sygn. p. d.: Arth. Brunel
Cena wywoławcza.
10 000 zł