Nr katalogowy: 137

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 137

Odwrót spod Moskwy, 1938

olej, tektura; 50,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1938;