Nr katalogowy: 175

Antoni SERBEŃSKI (1886-1957)

Nr katalogowy: 175

Portrety Tadeusza i Heleny Grubowskich - para obrazów, 1943

olej, płótno; 100 x 60 cm (każda z prac);
sygn. i dat. p. d.: SERBEŃSKI 1943