Nr katalogowy: 147

Jakub KOZŁOWSKI (1904-1993)

Nr katalogowy: 147

Akt leżącej kobiety

olej, płyta; 30,5 x 41 cm;
sygn. l. d.: KOZŁOWSKI (wydrapane w malaturze);