Nr katalogowy: 139

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 139

Umizgi, 1946

olej, sklejka; 35 x 35 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1946;
Cena oferowana 5 500 zł