Nr katalogowy: 134

Jan KOTOWSKI (1885-1960)

Nr katalogowy: 134

Szarża ułańska - epizod z wojny polsko-bolszewickiej, ok. 1930

olej, tektura; 71 x 104 cm;
sygn. l. d.: Jan Kotowski