856
Lustro w stylu późno-biedermeierowskim konstrukcja - sosna; fornir - palisander;
130 x 90,5 x 8 cm;
Europa Środkowo-Wschodnia, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł
Cena oferowana 1 600 zł

857
Szafka w formie postumentu w stylu secesji geometrycznej konstrukcja - dębina, mahoń; fornir - mahoń;
176,5 x 43,5 x 35 cm.
Europa Środkowa, ok. 1900
Cena wywoławcza. 2 000 zł

901
Komplet mebli neoklasycystycznych konstrukcja - buczyna; fornir - mahoń; intarsja na
stoliku - jawor, palisander, mahoń; okucia mosiądz;
Europa Środkowa, Austro-Węgry (?), XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 35 000 zł

902
Szafka kredensowa neorenesansowa konstrukcja - dębina; 120,5 x 121,5 x 47 cm.
Europa Zachodnia, Hiszpania, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

903
Kanapa biedermeier konstrukcja - sosna; fornir - mahoń, orzech;
104 x 189 x 73 cm;
Europa Środkowo-Północna, ok. 1830-40.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

904
Stół-biurko w stylu biedermeier konstrukcja - sosna, brzoza; fornir - mahoń,
intarsje i żyłka brzoza; 94,5 x 102,5 x 65,5 cm.
Europa, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

905
Sekretera klasycystyczna konstrukcja - mahoń, jawor; fornir - mahoń;
111,5 x 105 x 57 cm;
Niemcy Północne (?), ok. 1830.
Cena wywoławcza. 6 900 zł

906
Komoda empirowa konstrukcja - sosna, fornir - czeczota topolowa;
92,5 x 127,5 x 62 cm;
Europa Środkowa, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 12 500 zł

907
Komoda klasycystyczna konstrukcja - sosna, dębina; fornir - mahoń, dębina, brzoza;
85 x 125,5 x 70 cm.
Europa, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

908
Szafa ubraniowa barokowa konstrukcja - świerk; fornir - orzech, intarsje - dębina,
czeczota brzozowa, jawor; 201,5 x 160 x 56,5 cm;
Austria Pn-Zach.- Niemcy Płd.-Wsch., ok. 1783.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

909
Szafa biblioteczna eklektyczna konstrukcja - sosna; fornir - dębina;
198 x 125,8 x 49,5 cm;
Europa Środkowa, koniec. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 900 zł
Cena oferowana 2 200 zł

910
Serwantka w stylu późno-biedermeierowskim konstrukcja - sosna, fornir - mahoń;
163 x 85 x 45 cm;
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

911
Kanapa konstrukcja - sosna, fornir - mahoń, intarsje - brzoza;
101 x 200,5 x 72,5 cm.
Europa Środkowa, ok. 1830
Cena wywoławcza. 5 400 zł
Cena oferowana 4 500 zł

912
Komplet mebli w stylu biedermeier konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
stół - 73 x 126 x 79 cm; fotele - 86 x 55 x 56,5 cm.
Europa Północna, XIX w.
Cena wywoławcza. 7 200 zł
Cena oferowana 6 000 zł