Nr katalogowy: 164

Georg WICHMANN (1876-1944)

Nr katalogowy: 164

Pejzaż zimowy, ok. 1920

olej, sklejka; 40 x 48 cm;
sygn. l. d.: G Wichmann
Cena oferowana 5 400 zł