Nr katalogowy: 150

Jan CHRZAN (1905-1993)

Nr katalogowy: 150

Poranek - Akt tyłem, 1939

olej, płótno; 148,5 x 115 cm;
sygn. p. d.: jan chrzan 1939 / I