Nr katalogowy: 172

Hieronim KUJAWSKI (1900-1944)

Nr katalogowy: 172

Martwa natura z popielniczką i cytryną

olej, tektura; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: HKujawski;
Cena oferowana 2 400 zł