Nr katalogowy: 162

Artur WASNER (1887-1939)

Nr katalogowy: 162

Pejzaż z jeziorem i brzozami, ok. 1915

olej, płótno; 50,5 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: A. Wasner