Nr katalogowy: 170

Stanisław PRAUSS (1902-1967)

Nr katalogowy: 170

Martwa natura z kwiatami i świecą, 1942

olej, sklejka; 38 x 50 cm;
sygn. l. d.: S. PRAUSS / 1942
Cena sprzedaży 2 500 zł