Nr katalogowy: 158

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 158

Pejzaż podgórski, ok. 1950

olej, tektura; 32,3 x 47,6 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: aneri