Nr katalogowy: 131

Malarz nieokreślony (XX w.)

Nr katalogowy: 131

Bitwa pod Austerlitz

olej, płótno; 61 x 122 cm;
sygn. p. d.: monogramem T E E
umieszczonym wokół znaku krzyża
Cena oferowana 9 000 zł