Nr katalogowy: 135

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)

Nr katalogowy: 135

Zaprzęg, ok. 1930

olej, płótno; 30 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Cz. Wasilewski
Cena sprzedaży 3 500 zł