Nr katalogowy: 136

Stanisław STUDENCKI (1900-1944)

Nr katalogowy: 136

Czaty, 1940

olej, sklejka; 34,5 x 25 cm;
sygn. z lewej: St. Studencki 1940 (odciśnięte w farbie)