Nr katalogowy: 166

Karol MASZKOWSKI (1868-1938)

Nr katalogowy: 166

Martwa natura z pomidorami i dzbanem, 1915

olej, płótno, 43 x 104 cm;
sygn. l. d.: K. Maszkowski 915