Oferta
WIRTUALNY SALON WYSTAWIENNICZY
Kontakt w sprawie obiektów i ofert:
Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl
Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl
Tamara BERDOWSKA (ur. 1962)
Nr katalogowy301
Obiekt, 2017
kompozycja przestrzenna, technika autorska (folia, sklejka); 52 x 42 x 22 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Tamara Berdowska / 2017 (flamastrem).
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Jan BERDYSZAK (1934-2014)
Nr katalogowy303
Oniryczne passe par tout, dyptyk, 2001
olej, akryl, płyta; cześć lewa: 125 x 157 cm; część prawa: 125 x 157 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie każdej części: ONIRYCZNE / PASSE PAR TOUT / CZĘŚĆ L [
estymacja: 66 700 - 80 000 zł
estymacja: 66 700 - 80 000 zł
Radek SZLAGA (ur. 1979)
Nr katalogowy305
Prewencja - dyptyk, 2005
olej, płótno; 55 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: [korona] PAN / RDK / x PREWENCJA x / cz. […] / dyptyk / R. Szlaga 2005.
estymacja: 28 000 - 33 000 zł
estymacja: 28 000 - 33 000 zł
Jacek SROKA (ur. 1957)
Nr katalogowy307
Cerber, 2022
olej, płótno; 80 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: SROKA2022;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Andrzej CISOWSKI (1962 - 2020)
Nr katalogowy310
Bez tytułu, 2007
tempera, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A.Cisowski / 2007.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)
Nr katalogowy312
Kobieta sowa, 2011
tempera, płótno; 54 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka / Sandomierz / 2011.
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
Nr katalogowy314
Bez tytułu, 2008
akryl, płótno; 80 x 45 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka / Sandomierz / 2008.
estymacja: 2 600 - 3 100 zł
estymacja: 2 600 - 3 100 zł
Maksymilian KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1966)
Nr katalogowy316
Zmienność formy, z cyklu: Ciągi, 2017
płótno, drewno, akryl; 106 x 272 cm;
opisany na odwrocie na jednej części: MAKSYMILIAN KREUTZ MAJEWSKI „CIĄGI RÓWNOLEGŁE”, praca składa się z 7 części;
estymacja: 9 000 - 10 000 zł
estymacja: 9 000 - 10 000 zł
Anna SZPRYNGER (ur. 1982)
Nr katalogowy319
Bez tytułu, 2014
akryl, płótno; 18 x 24 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2014.
estymacja: 7 000 - 8 500 zł
estymacja: 7 000 - 8 500 zł
Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)
Nr katalogowy321
Biały rynek, 2018
olej, płótno; 73 x 50 cm;
sygn. i dat. p. g.: 2018 / FRANCISZEK / MAŚLUSZCZAK;
estymacja: 22 000 - 26 000 zł
estymacja: 22 000 - 26 000 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Nr katalogowy323
Moment lotu
akryl, olej, płyta; 38,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Sętowski;
estymacja: 40 000 - 50 000 zł
sygn. p. d.: T. Sętowski;
estymacja: 40 000 - 50 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)
Nr katalogowy326
Kwiaty i skrzypce, 1997
olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: JSzancenbach;
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
sygn. p. d.: JSzancenbach;
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
Ziemowit FINCEK (ur. 1988)
Nr katalogowy328
Fantastyczny wirus, 2021
olej, płyta; 122 x 115 cm;
sygn. na odwrocie: 96/114/1,5cm / Ziemowit Fincek / 2021 / "Fantastyczny wirus 12224"
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Nr katalogowy330
Aborygenie, 2002
olej, płótno; 49 x 61 cm;
sygn. i dat. g.: S. MŁODOŻENIEC / 2002;
estymacja: 9 500 - 11 500 zł
estymacja: 9 500 - 11 500 zł
Arkadiusz TOMASZ SUPRYN (UR. 1952)
Nr katalogowy332
Lato, 2012
olej, płótno; 55 x 73 cm;
sygn. p. d.: T. Supryn;
estymacja: 4 200 - 5 000 zł
sygn. p. d.: T. Supryn;
estymacja: 4 200 - 5 000 zł
Monika SOSNOWSKA
Nr katalogowy334
Wnętrze z krzesłem i stołem
olej, płótno; 96 x 86 cm;
sygn. p. d.: MONIKA SOSNOWSKA
estymacja: 13 000 - 20 000 zł
sygn. p. d.: MONIKA SOSNOWSKA
estymacja: 13 000 - 20 000 zł
Tamara ŁEMPICKA (1898 - 1980)
Nr katalogowy337
Modelka, 1991
serigrafia barwna, karton czarny; 117 x 80 cm (w świetle oprawy);
p. d.: [sucha pieczęć], l. d.: 193/195 (flamastrem);
estymacja: 30 000 - 40 000 zł
estymacja: 30 000 - 40 000 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Nr katalogowy340
Figury rozpięte, ok. 1956
piórko, tusz, tusz lawowany, papier milimetrowy; 55 x 37,5 (w świetle oprawy);
estymacja: 27 000 - 32 000 zł
estymacja: 27 000 - 32 000 zł
Tadeusz KANTOR (1915 - 1990)
Nr katalogowy341
Projekt kostiumu grabarza 2
gwasz, aplikacje, papier; 31 x 22 cm;
u dołu napis: Grabarz 1 (farbą i ołówkiem), opisany l. d.: P. Dwornicki (ołówkiem), oraz p. d. na dodatkowym arkuszu: Gra
estymacja: 5 300 - 6 400 zł
estymacja: 5 300 - 6 400 zł
Józef SZAJNA (1922-2008)
Nr katalogowy343
Akt z cyklu "Rysunków erotycznych", 2001
papier, ołówek; 28,5 x 40,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: 2001 / Szajna
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)
Nr katalogowy346
Bez tytułu, 2004
tusz lawowany, papier; 29 x 41 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. u dołu po środku: v. F. Starowieyski 1704;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Karol PUSTELNIK (1918-2010)
Nr katalogowy348
Pocałunki anioła, 1981
olej, płótno; 106 x 79 cm;
sygn. p. d.: K Pustelnik;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
sygn. p. d.: K Pustelnik;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Czesław ROMANOWSKI (ur. 1946)
Nr katalogowy350
Trzy trójkąty, 2017
olej, płótno; 85 x 110 cm;
sygn. i dat. p. d.: Cz. Romanowski 2017;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Ireneusz JANKOWSKI (ur. 1947)
Nr katalogowy352
Bez tytułu 17, 2022
akryl, drewno, płyta; 65 x 41 cm;
opisane na odwrocie: IRENEUSZ JANKOWSKI / Own technique / "Bez tytułu 17" / 2022/17 41x65 / PL.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł