Nr katalogowy: 132

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 132

Pościg za bolszewikiem - Ucieczka, 1939

olej, tektura; 30,5 x 40 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak/ 1939
Cena sprzedaży 8 500 zł