Nr katalogowy: 174

Alfred Arthur BRUNEL DE NEUVILLE (1852-1941)

Nr katalogowy: 174

Martwa natura - para obrazów

olej, deska parkietowana; 37,5 x 47 cm;
sygn. p. d.: Arth. Brunel