Nr katalogowy: 148

Nathan WASSERBERGER (ur. 1928)

Nr katalogowy: 148

Dwie kobiety

olej, płótno; 86 x 91 cm;
sygn. p. d.: Nathan Wasserberger
Cena oferowana 11 000 zł