08 września 2021

Aukcja: 08 września godz. 19.30

Zachęcamy do składania ofert aukcyjnych.

Wystawa przedaukcyjna: 30.08 - 08.09.

Obiekty można obejrzeć od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19.

Zlecenia aukcyjne:

Katarzyna Marciniak
k.marciniak@rempex.pl
tel.: +48 669 111 109

Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)

349
Impresje morskie, 2021 olej, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. p. d.: JŻołyniak;
estymacja: 5 500 - 6 600 zł

Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)

350
Pejzaż z Lubomierza, 2021 olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. l. d.: J Żołyniak;
estymacja: 2 800 - 3 400 zł

Klaudiusz JĘDRUSIK (1928-1986)

351
Bez tytułu olej, płyta; 61 x 61 cm;
sygn. p. d.: K. Jedrusik.
estymacja: 2 600 - 3 100 zł

352
sygn. l. d.: K. Jedrusik.
estymacja: 2 600 - 3 100 zł

Marek BATORSKI (ur. 1967)

353
Blue in green, 2014 olej, płótno; 140 x 90 cm;
sygn. l. d.: MB;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

354
Bez tytułu (9), 1990 akryl, płótno; 130 x 97 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz'90;
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena oferowana 2 900 zł

Ryszard WOŹNIAK (ur. XX w Gdańsk)

355
Jabłka, 1991 olej, płótno; 75 x 75 cm;
sygn. i dat. p. d.: 19RTS91;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 400 zł

356
Ryby, 1990 olej, płótno; 75 x 75 cm;
sygn. i dat. p. d.: 19 RTS 90;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)

357
Trzy cytryny i rak na talerzu, 2014/2016 olej, płótno naklejone na płytę pilśniową; 40 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski:
estymacja: 5 400 - 6 500 zł

PETRASHESHYN EDUARD (1994)

358
Z cyklu - Mój kochany bitbull, 2021 akryl, płótno, 100 x 81 cm; sygn. p. d.: P2021, na odwrocie opis autorski
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

EDUARD PETRASHESHYN (UR. 1994)

359
Mój kochany Beagle, 2021 akryl, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: P2021;
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

Władysław MATLĘGA (ur. 1942)

360
Legiony Polskie, 2018 akryl, płótno naklejone na płytę pilśniową; 50 x 70,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: 9.7.2018 r. / WŁADYSŁAW / MATLĘGA.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

361
Let's Go, 2021 olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JANUSZ ANTOSZCZYK
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Tomasz KAWIAK (ur. 1943)

362
Bez tytułu, 2021 akryl, kolaż, technika własna, płyta; 50 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 2021 / TOMEK (podkreślone).
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Tomasz LUBASZKA (ur. 1961)

363
Słup IV, 1992 technika własna, płyta; 54 x 44 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: T. LUBASZKA / "SŁUP IV" / (MAŁY) / 1992 / 54 x 44 oraz numer.
estymacja: 1 800 - 2 000 zł

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

364
Ogród winorośli, 2021 akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: SV [w prostokącie];
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

Adam FAGLIO (ur. 1954)

365
Wszystko jedno, 2016 olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Faglio 2016;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Adam FAGLIO (ur. 1954)

366
Bang Bang - kto lubi róże musi cierpieć jej kolce, 2010 olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: Faglio 2010;
estymacja: 2 900 - 3 500 zł

Jan FILIPSKI, XX w.

367
Dyngus olej, tektura; 54 x 62,5 cm;
na odwrocie nalepka z tytułem, danymi autora i techniką wykonania.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł

Ewa JĘDRZEJEWSKA-DRYGAS (ur. 1950)

368
Wolność wiodąca..., 1979 olej, płyta, 63 x 79 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie opis autorski: EWA / JĘDRZEJEWSKA / DRYGAS / TYTUŁ : "WOLNOŚĆ WIODĄCA ..." / TECHN. OLEJ / ROK 1979.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

Juliusz LEWANDOWSKI [Juliusz MARTWY] (ur. 197

369
W zielonym pokoju, 2021 akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. LEWANDOWSKI 2021;
estymacja: 4 700 - 5 600 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł

Piotr SYSKI

370
Para akryl, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: Piotr Syski.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1939)

371
Inny wymiar, 2012 olej, płótno; 64 x 81 cm;
sygn. i dat. l. d.: STANI. P. KRUPIŃSKA . XI . 2012 r.
estymacja: 7 300 - 8 800 zł

372
Miesiąc miodowy, 1991 olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. p. g.: STANI. P. KRUPIŃSKA 1991 r.;
estymacja: 7 300 - 8 800 zł

Piotr SZMITKE (1955-2013)

373
Dolina wspomnień, 1999 olej, płótno; 66.4 cm x 81 cm,
napis na cokole: ARTE / Dieu / NOUS PROTEGERA.
estymacja: 1 800 - 2 000 zł

Artur BORKOWSKI (ur. 1965)

374
Bez tytułu, 2021 akryl, płótno; 90 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2021 / AB.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Henryk KRYCH (1905-1980)

375
Kwiaty olej, płótno; 28 x 25 cm;
sygn. l. d.: H. Krych.
estymacja: 2 900 - 3 500 zł

Bimali HORSKA-ZBOROWSKA (ur. 1932)

376
Martwa natura olej, płótno; 55 x 64 cm;
sygn. na odwrocie, na krośnie: HORSKA.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

377
Bez tytułu (125), 2012 akryl, płótno; 20 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Anna Szprynger 2012.
estymacja: 6 700 - 8 000 zł

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

378
Bez tytułu (110), 2021 akryl, płótno; 20 x 50 cm;
sygn. i dat.: Anna Szprynger 2012.
estymacja: 6 700 - 8 000 zł

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

379
Bez tytułu II, 2011 akryl, płótno; 20 x 11 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Anna Szprynger 2011 (II).
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

THE KRASNALS

380
Nekrolog dysydenta, 2010 olej, płótno; 34 x 43 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Nekrolog dysydenta / Liu Xiabo / portret trumienny / Whielki KRSNAL / THE KRAS / 2010 / ALS.
estymacja: 5 400 - 6 500 zł

NEAT

381
Bez tytułu olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. na rancie: NEAT.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

NEAT

382
sygn. na rancie: NEAT.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Adam KOZIK (ur. 1972)

383
Spotkanie akryl, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. l. d.: A.KOZIK.
estymacja: 2 800 - 3 400 zł

Maciej KWIATKOWSKI (ur. 1971)

384
Ciemna materia 10, 2018 akryl, płótno; 40 x 40 cm;
opis autorski na odwrocie: MACIEJ KWIATKOWSKI
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Maciej KWIATKOWSKI

385
Ołów w złoto 5, 2018 akryl, płótno; 80 x 80 cm;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

Pola YANKEE

386
Early Spring, 2021 akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Pola Yankee 2021;
estymacja: 4 500 - 5 000 zł

Iryna SEVASTIANOVA (ur. 2000)

387
Deep inside, 2021 olej, płótno; 120 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sevastianova 2021;
estymacja: 3 800 - 4 500 zł

Pola PIESTRZENIEWICZ (ur. 1996)

388
Gest VI akryl, spray, pastel, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: POLA / PIESTRZENIEWICZ / GEST VI.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł

Wojciech DŁUGOSZ (1924-2000)

389
Kompozycja olej, płótno; 53 x 65 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WD.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Olga DMOWSKA (ur. 1983)

390
Fryzjer, 2018 akryl, płótno; 98 x 70 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: „Fryzjer” OLGA DMOWSKA / akryl na płótnie 2018 r.
estymacja: 4 800 - 5 800 zł

Olga DMOWSKA (ur. 1983)

391
Dwa, 2018 akryl, płótno; 117 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Dwa" akryl na płótnie / OLGA DMOWSKA 2018 r.
estymacja: 3 400 - 4 100 zł

Alicja TWAROWSKA

392
Bez tytułu, z cyklu: "Pozorna tożsamość", 2021 algrafia, papier; 64 x 85 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu: algrafia 1/2 / Alicja Twarows
estymacja: 2 200 - 2 600 zł

Alicja TWAROWSKA

393
Bez tytułu, 2019 olej, kruszec, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A.Twarowska / 2019.
estymacja: 6 700 - 8 000 zł

Joanna SIKORSKA (ur. 1987)

394
Flora 2, 2009 akryl, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d. J Sikorska;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Justyna STRĄK (ur. 1987)

395
Bez tytułu, 2008 akryl, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Justyna Strąk 2008
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Magdalena PIWKO-CHUDZIK (ur. 1963)

396
Powiązania, 2021 linoryt, nici, technika własna, papier; 72 x 51 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany u dołu: „Powiązania”, linoryt / technika własna 1/1, Magdal
estymacja: 2 700 - 3 200 zł