Nr katalogowy: 368

Ewa JĘDRZEJEWSKA-DRYGAS (ur. 1950)

Nr katalogowy: 368

Wolność wiodąca..., 1979

olej, płyta, 63 x 79 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie opis autorski: EWA / JĘDRZEJEWSKA / DRYGAS / TYTUŁ : "WOLNOŚĆ WIODĄCA ..." / TECHN. OLEJ / ROK 1979.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł