Nr katalogowy: 391

Olga DMOWSKA (ur. 1983)

Nr katalogowy: 391

Dwa, 2018

akryl, płótno; 117 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Dwa" akryl na płótnie / OLGA DMOWSKA 2018 r.
estymacja: 3 400 - 4 100 zł