Nr katalogowy: 388

Pola PIESTRZENIEWICZ (ur. 1996)

Nr katalogowy: 388

Gest VI

akryl, spray, pastel, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: POLA / PIESTRZENIEWICZ / GEST VI.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł