Nr katalogowy: 395

Justyna STRĄK (ur. 1987)

Nr katalogowy: 395

Bez tytułu, 2008

akryl, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Justyna Strąk 2008
estymacja: 2 000 - 2 400 zł