Nr katalogowy: 386

Pola YANKEE

Nr katalogowy: 386

Early Spring, 2021

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Pola Yankee 2021;
estymacja: 4 500 - 5 000 zł