Nr katalogowy: 358

PETRASHESHYN EDUARD (1994)

Nr katalogowy: 358

Z cyklu - Mój kochany bitbull, 2021

akryl, płótno, 100 x 81 cm; sygn. p. d.: P2021, na odwrocie opis autorski
estymacja: 1 200 - 1 400 zł