Nr katalogowy: 372

Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1939)

Nr katalogowy: 372

Miesiąc miodowy, 1991

olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. p. g.: STANI. P. KRUPIŃSKA 1991 r.;
estymacja: 7 300 - 8 800 zł