Nr katalogowy: 353

Marek BATORSKI (ur. 1967)

Nr katalogowy: 353

Blue in green, 2014

olej, płótno; 140 x 90 cm;
sygn. l. d.: MB;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł