Nr katalogowy: 369

Juliusz LEWANDOWSKI [Juliusz MARTWY] (ur. 197

Nr katalogowy: 369

W zielonym pokoju, 2021

akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. LEWANDOWSKI 2021;
estymacja: 4 700 - 5 600 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł