Nr katalogowy: 379

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

Nr katalogowy: 379

Bez tytułu II, 2011

akryl, płótno; 20 x 11 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Anna Szprynger 2011 (II).
estymacja: 4 000 - 4 800 zł