Nr katalogowy: 394

Joanna SIKORSKA (ur. 1987)

Nr katalogowy: 394

Flora 2, 2009

akryl, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d. J Sikorska;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł