Nr katalogowy: 389

Wojciech DŁUGOSZ (1924-2000)

Nr katalogowy: 389

Kompozycja

olej, płótno; 53 x 65 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WD.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł