Nr katalogowy: 373

Piotr SZMITKE (1955-2013)

Nr katalogowy: 373

Dolina wspomnień, 1999

olej, płótno; 66.4 cm x 81 cm,
napis na cokole: ARTE / Dieu / NOUS PROTEGERA.
estymacja: 1 800 - 2 000 zł