Nr katalogowy: 387

Iryna SEVASTIANOVA (ur. 2000)

Nr katalogowy: 387

Deep inside, 2021

olej, płótno; 120 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sevastianova 2021;
estymacja: 3 800 - 4 500 zł