Nr katalogowy: 393

Alicja TWAROWSKA

Nr katalogowy: 393

Bez tytułu, 2019

olej, kruszec, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A.Twarowska / 2019.
estymacja: 6 700 - 8 000 zł