Nr katalogowy: 354

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 354

Bez tytułu (9), 1990

akryl, płótno; 130 x 97 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz'90;
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena oferowana 2 900 zł