Nr katalogowy: 380

THE KRASNALS

Nr katalogowy: 380

Nekrolog dysydenta, 2010

olej, płótno; 34 x 43 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Nekrolog dysydenta / Liu Xiabo / portret trumienny / Whielki KRSNAL / THE KRAS / 2010 / ALS.
estymacja: 5 400 - 6 500 zł