Nr katalogowy: 367

Jan FILIPSKI, XX w.

Nr katalogowy: 367

Dyngus

olej, tektura; 54 x 62,5 cm;
na odwrocie nalepka z tytułem, danymi autora i techniką wykonania.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł