Nr katalogowy: 351

Klaudiusz JĘDRUSIK (1928-1986)

Nr katalogowy: 351

Bez tytułu

olej, płyta; 61 x 61 cm;
sygn. p. d.: K. Jedrusik.
estymacja: 2 600 - 3 100 zł