Nr katalogowy: 383

Adam KOZIK (ur. 1972)

Nr katalogowy: 383

Spotkanie

akryl, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. l. d.: A.KOZIK.
estymacja: 2 800 - 3 400 zł