Nr katalogowy: 360

Władysław MATLĘGA (ur. 1942)

Nr katalogowy: 360

Legiony Polskie, 2018

akryl, płótno naklejone na płytę pilśniową; 50 x 70,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: 9.7.2018 r. / WŁADYSŁAW / MATLĘGA.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł