Nr katalogowy: 378

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

Nr katalogowy: 378

Bez tytułu (110), 2021

akryl, płótno; 20 x 50 cm;
sygn. i dat.: Anna Szprynger 2012.
estymacja: 6 700 - 8 000 zł