Nr katalogowy: 376

Bimali HORSKA-ZBOROWSKA (ur. 1932)

Nr katalogowy: 376

Martwa natura

olej, płótno; 55 x 64 cm;
sygn. na odwrocie, na krośnie: HORSKA.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł