Bronisława RYCHTER JANOWSKA (1868-1953)
Nr katalogowy236
Przed dworkiem
olej, tektura na desce, 44,5 x 66,5 cm;
sygn. l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA.
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy238
Farys, 1943
olej, płótno naklejone na tekturze, 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak/ 1943
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Mieczysław KRZYŻAK (1914-1984)
Nr katalogowy240
Ucieczka przed burzą
olej, płótno, 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: M. Krzyżak
Cena wywoławcza.
6 700 zł
Wacław PAWLISZAK (1866-1905)
Nr katalogowy242
Konna przejażdżka w parku, 1893
olej, płótno, 79,5 x 48 cm;
sygn. p. d.: V. de Pavlischak / Roma 93
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Walter WOMACKA (ur. 1925)
Nr katalogowy244
Pejzaż z Achterwasser, 1961
olej, tektura, 50 x 74,5 cm;
sygn. p. d.: Wo. 61;
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Zygmunt DOBRZYCKI (1896 - 1970)
Nr katalogowy246
Flecista
olej, płótno, 61 x 50 cm;
sygn. p. d.: ZDobrzycki
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Artur GROTTGER (1837-1867)
Nr katalogowy248
Odbicie łupu Tatarom
olej, płótno, 53,5 x 69 cm
Cena wywoławcza.
800 000 zł
Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Nr katalogowy250
Fragment z Koloseum
olej, tektura, 23,8 x 33 cm;
sygn. p. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)
Nr katalogowy252
Widok na Barbakan i Planty
z okien Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie;
olej, płótno naklejone na tekturę, 64,5 x 90 cm;
Cena wywoławcza.
31 000 zł
Józef KOROLKIEWICZ (1902-1988)
Nr katalogowy254
Powrót spod Wiednia
olej, płótno dublowane, 196 x 137 cm
(po konserwacji)
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Gustaw GWOZDECKI (1880-1935)
Nr katalogowy256
Róże
olej, płótno, 68 x 56 cm;
sygn. p. d.: GWOZDECKI
Cena wywoławcza.
88 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)
Nr katalogowy258
Polska
olej, płótno, 63 x 76,5 cm;
sygn. l.g.: Praga 1916 / Vlastimil Hofmann
Cena wywoławcza.
100 000 zł
Erno ERB (1890 - 1943)
Nr katalogowy260
Na targu
olej, tektura, 25 x 35 cm;
sygn. l. d.: EErb
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)
Nr katalogowy262
Portret mężczyzny
- Tadeusza Boya Żeleńskiego, 1909
olej, płótno, 57,5 x 70 cm;
sygn. p. g.: Pu Tadeuszowi / LWyczół / 909.
Cena wywoławcza.
140 000 zł
Artur MARKOWICZ (1872-1934)
Nr katalogowy264
W słońcu
olej, płótno, 26 x 22 cm;
sygn. l. d.: Markowicz Paris
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Leonard WINTEROWSKI (1868-1926)
Nr katalogowy266
Portret młodej kobiety, 1919
olej, tektura, 51,3 x 40 cm;
sygn. l. d.: Leonard Wintorowski [sic!]
/ Warszawa/ 1919
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Paweł DADLEZ (1904-1940)
Nr katalogowy268
Kobieta przy stole
olej, płótno, 54 x 65 cm;
sygn. p. d.: Dadlez
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Olga BOZNAŃSKA (1865-1940)
Nr katalogowy270
Kwiaty w wazonie
olej, tektura, 50 x 21,5 cm;
sygn. p. g.: Olga Boznańska ołówkiem
Cena wywoławcza.
57 000 zł
Jacek MALCZEWSKI, (1854-1929)
Nr katalogowy272
Ogrodniczka - Już łan zżęty
olej, sklejka, 67 x 57 cm sygn. p. d.: J Malczewski
Cena wywoławcza.
350 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy274
Cyrk w ogrodzie, 1908
olej, tektura, 60 x 56 cm;
sygn. l. d.: a. Karpiński / w Paryżu / 1908
Cena wywoławcza.
42 000 zł
Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)
Nr katalogowy276
Pejzaż
olej, płótno, 38 x 46 cm;
sygn. p. d.: Terlikowski (słabo czytelna)
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)
Nr katalogowy278
Pejzaż miejski, 1979
olej, płótno, 58 x 79,5 cm;
sygn. p.d. Eugeniusz Geppert 79
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Bolesław BIEGAS (1877-1954)
Nr katalogowy280
Świątynia ptaka tajemnic
olej, sklejka, 43,4 x 36 cm;
sygn. p. d.: B. Biegas
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Stanisław FRASIAK (1897-1950)
Nr katalogowy282
Dziewczyna z owocami, 1926
olej, płótno, 102 x 98 cm;
sygn. p. d.: S. Frasiak/ 1926 r.
Cena wywoławcza.
8 500 zł