Nr katalogowy: 259

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 259

Dziewczynka o jasnych włosach, 1928

olej, tektura, 24 x 32,5 cm, sygn. p. d.: Wlastimil Hofmann/ 1928