Nr katalogowy: 239

Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)

Nr katalogowy: 239

Zima w Zakopanem

olej, płótno, 66 x 91 cm; sygn. p. d.: Leonard Winterowski/ Zakopane 1924