Nr katalogowy: 271

Olga BOZNAŃSKA (1865-1940)

Nr katalogowy: 271

Anemony w wazonie

olej, tektura, 24,7 x 20 cm; sygn. na górze: Olga Boznańska (słabo czytelne)