Nr katalogowy: 252

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

Nr katalogowy: 252

Widok na Barbakan i Planty

z okien Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie; olej, płótno naklejone na tekturę, 64,5 x 90 cm;